.

.

New
Handknit Мека Водат Mohair Новороденче Обвива(2 парчиња/многу,мешавина боја)60x30cm Новороденче Фотографија Реквизити БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК

Handknit Мека Водат Mohair Новороденче Обвива(2 парчиња/многу,мешавина боја)60x30cm Новороденче Фотографија Реквизити БЕБЕ ТУШ

DEN 468.48

Стока
Достапно.


Материјал : Mohair Големина : 60x30cm Тежина : 30g/многу Пакет : 2 парчиња/поли торба

Детали

Возрасна Група:
Бебиња
Големина:
60x30cm
Возраст Опсег:
0-3 месеци
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
DJW
Бренд Име:
Не&Џуди
Свеж

Избор на клиенти