.

.

New
моден сребро класичен логото супер човек, супермен џеб види chian час трговија на големо цена и добар квалитет

моден сребро класичен логото супер човек, супермен џеб види chian час трговија на големо цена и добар квалитет

DEN 314.00
DEN 330.24

Стока
Достапно.


моден сребро класичен логото супер човек, супермен џеб види chian час трговија на големо цена и добар квалитет
?

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
0.045 m
Пол:
Мажи
Стил:
Се облекуваат
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
фоб види
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00255
1:
види џеб
2:
супер се види џеб
3:
супермен се види џеб
Свеж

Избор на клиенти