.

.

New
Нови Целосна Ловец Златна Морнар Месечината Кварц Џеб Види Синџир Ѓердан Женска Подароци

Нови Целосна Ловец Златна Морнар Месечината Кварц Џеб Види Синџир Ѓердан Женска Подароци

DEN 154.00
DEN 189.60

Стока
Достапно.


смрт белешка; цртан филм-види; steampunk; види жените; медицинска сестра се види; медицинска сестра; види џеб; relogio masculino;reloj де bolsillo Карактеристики на Производот : Дијаметар : За 4.0 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Пол:
Унисекс
Dial Дијаметар:
0.048 m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Број На Модел На:
P384
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти