.

.

New
Домот Ретро Големи 12 Констелација Карта Дизајн Џеб Види Ѓердан Синџир Relogio Feminino Насмевка

Домот Ретро Големи 12 Констелација Карта Дизајн Џеб Види Ѓердан Синџир Relogio Feminino Насмевка

DEN 245.00
DEN 306.72

Стока
Достапно.

79cm
1 x Џеб Watch Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). 5cm
Случај Дебелина : прибл. Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Но треба плати дополнителни превозот надомест. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.
Одредено време и да се задржи добро време. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. да 18 : 00часот. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
ZS ZHISHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
0inch
Пол:
Унисекс
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Функција:
Еднонасочно
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Џеб & Фоб Часовници
Движење:
Кварц
Стил:
Се облекуваат
Состојба:
Нова без ознаки
Пол:
Унисекс
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Свеж

Избор на клиенти