.

.

New
2017 Нови Пристигнување Златна Луксузни Shield Круна Шема Кварц Џеб Види Круг Pendant Мажи Жени Подарок Со Синџир

2017 Нови Пристигнување Златна Луксузни Shield Круна Шема Кварц Џеб Види Круг Pendant Мажи Жени Подарок Со Синџир

DEN 153.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Карактеристики На Производот :
Џеб Види Движење : Кварц
Џеб Види Дијаметар : За 4.7 CM
Џеб Види Дебелина : Околу 1.5 CM
Должина на Синџирот : Околу 30 CM
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Џеб Види Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Функција:
Shield Crwon Злато Џеб&Фоб Часовници
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
Келер & Вебер
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Број На Модел На:
P363C
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти