.

.

New
Стаклена Купола Бронза Аватар Тема Последниот Airbender Оган Airbending Дизајн Pendant Џеб се Види Со Синџир Ѓердан

Стаклена Купола Бронза Аватар Тема Последниот Airbender Оган Airbending Дизајн Pendant Џеб се Види Со Синџир Ѓердан

DEN 196.00
DEN 261.60

Стока
Достапно.


џеб се види; антички poket се види; бронза џеб се види; фоб се види; кварц џеб се види; нова година на подарок; божиќ подарок; роденденски подарок; Аватар Тема Последниот Airbender Оган Airbending Дизајн Џеб Види Карактеристики на Производот : Движење : Кварц Материјал : Алуминиум и Стакло Дијаметар : За 3.55 CM Дебелина : За 2.0 CM Должина на Синџирот : За 80СМ Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Џеб Види Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Еднонасочно
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
0.0355 m
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Функција:
Аватар Тема Последниот Airbender Оган Airbending Дизајн Види Џеб
Dial Екранот:
Аналогни
Број На Модел На:
P1129
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти