.

.

New
Нови Пристигнување Аватар Тема Последниот Airbender Воздух Airbending Дизајн Стаклена Купола Џеб се Види Со Синџир Ѓердан

Нови Пристигнување Аватар Тема Последниот Airbender Воздух Airbending Дизајн Стаклена Купола Џеб се Види Со Синџир Ѓердан

DEN 196.00
DEN 261.60

Стока
Достапно.


џеб се види; антички poket се види; бронза џеб се види; фоб се види; кварц џеб се види; нова година на подарок; божиќ подарок; роденденски подарок; Аватар Тема Последниот Airbender Воздух Airbending Дизајн Џеб Види Карактеристики на Производот : Движење : Кварц Материјал : Алуминиум и Стакло Дијаметар : За 3.55 CM Дебелина : За 2.0 CM Должина на Синџирот : За 80СМ Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Џеб Види Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Еднонасочно
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Дијаметар:
0.0355 m
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Аватар Тема Последниот Airbender Воздух Airbending Дизајн Види Џеб
Број На Модел На:
P1128
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти