.

.

New
Ретро Цвет Шупливи Римски Numerals Автоматски Механички Џеб Се Види Само Ликвидација Скелет Steampunk За Мажи Жени

Ретро Цвет Шупливи Римски Numerals Автоматски Механички Џеб Се Види Само Ликвидација Скелет Steampunk За Мажи Жени

DEN 689.00
DEN 810.24

Стока
Достапно.


Цвет Празен Џеб Види Римски Numerals Само Ликвидација Стилски Скелет Steampunk Тренди Модни Автоматски Механички
Карактеристики на производот : Транспарентна Скелет Половина Ловец Дизајн Движење : Автоматски Механички Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30cm Пакет Содржина :
1 x Џеб Види 1 x Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
0.047 инчен
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Број На Модел На:
P2049C
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
200000137:
200001559
Свеж

Избор на клиенти