.

.

New
Висок Квалитет На Кинески Змеј Летаат Дизајн Бронза Квалитет Ѓердан Види Топла Продажба Џеб Види За Мажи/Жени

Висок Квалитет На Кинески Змеј Летаат Дизајн Бронза Квалитет Ѓердан Види Топла Продажба Џеб Види За Мажи/Жени

DEN 196.00
DEN 261.60

Стока
Достапно.

џеб се види; Фоб се види;бронза џеб се види; месинг џеб се види; кварц џеб се види; антички џеб се види; ретро џеб се види;fashion џеб се види; кинески змеј џеб види Карактеристики на Производот : Движење : Кварц Материјал : Алуминиум со Дијаметар : Околу 4,6 CM Дебелина : 1.7 СМ Должина на Синџирот : За 80СМ Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Џеб Види Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
YISUYA
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Дијаметар:
0.046 m
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
P1403
Рамки Функција:
Стационарни
Функција:
Кинески змеј види џеб
Пол:
Мажи
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Состојба:
Нов со ознаки
Свеж

Избор на клиенти