.

.

New
нова мода добар квалитет гроздобер ретро антички бронза мажите дедо подарок steampunk механички џеб види час со синџир

нова мода добар квалитет гроздобер ретро антички бронза мажите дедо подарок steampunk механички џеб види час со синџир

DEN 590.00
DEN 621.12

Стока
Достапно.


нова мода добар квалитет гроздобер ретро антички бронза мажите дедо подарок steampunk механички џеб види час со синџир
случај материјал
легура
случај дијаметар
4.5 cm
Случај дебелина
1.3 см
синџир должина
35cm
нето тежина
70g

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Дијаметар:
0.045 m
Пол:
Мажи
Стил:
Античкиот
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00324
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
4.5 cm
Случај Дебелина:
1.3 СМ
Синџир должина:
35cm
Нето тежина:
70g
Нови:
стакло види џеб
вид:
краток синџир фоб види
Стил:
Античкиот
Свеж

Избор на клиенти