.

.

New
добар квалитет гроздобер ретро нови антички бронза мажите дедо црна римски dial паун механички џеб види час со синџир

добар квалитет гроздобер ретро нови антички бронза мажите дедо црна римски dial паун механички џеб види час со синџир

DEN 2827.00
DEN 2976.00

Стока
Достапно.


добар квалитет гроздобер ретро нови антички бронза мажите дедо црна римски dial паун механички џеб види час со синџир
случај материјал
легура
случај дијаметар
4.5 cm
Случај дебелина
1.3 см
синџир должина
35cm
нето тежина
70g

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Дијаметар:
0.045 m
Пол:
Мажи
Стил:
Античкиот
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Функција:
Паун
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
W00323
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
4.5 cm
Случај Дебелина:
1.3 СМ
Синџир должина:
35cm
Нето тежина:
70g
Нови:
Паун види џеб
вид:
краток синџир фоб види
Стил:
Античкиот
Движење:
Механички
Свеж

Избор на клиенти