.

.

New
SHUHANG Класичен Старечки Часовници Octagon Форма Механички Џеб Види Ретро Половина Ловец Рака Ликвидација Фоб Час Relogio Де Bolso

SHUHANG Класичен Старечки Часовници Octagon Форма Механички Џеб Види Ретро Половина Ловец Рака Ликвидација Фоб Час Relogio Де

DEN 624.00
DEN 769.92

Стока
Достапно.


цртан филм-види; montre; цртан филм види; relojes; relogio feminino; кварц-види; auto; автоматско; fashion; секојдневен; облека; Класичен; Божиќ Подарок; домот; современи Карактеристики на Производот :
Транспарентен Скелет
Octagon,Половина Ловец Дизајн
Движење : Рака Ликвидација Механички
Дијаметар : За 4.8 cm
Дебелина : За 1.4 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 30cm
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SHUHANG
Dial Дијаметар:
0.048 m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Број На Модел На:
P2023C
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Функција:
ретро
Случај Обликот:
Неправилната Форма
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Свеж

Избор на клиенти