.

.

New
Луксузен Подарок Сет Docot Кои Дизајнер Кварц Џеб Види Гроздобер Фоб Часовник Мажи Жени Подарок + Кутија + Џеб Синџир

Луксузен Подарок Сет Docot Кои Дизајнер Кварц Џеб Види Гроздобер Фоб Часовник Мажи Жени Подарок + Кутија + Џеб Синџир

DEN 718.00
DEN 1196.16

Стока
Достапно.

Ние accepet Виза, Мастеркард, Зачувам и така натаму. Негативната повратна информација не реши ништо. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Вашето задоволство е многу важна за нас! ПОВРАТНИ информации 1. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации.8 cm Дебелина : Околу 1. Со Почит.
Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Полн Ловец Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 80 cm Пакет Содржина : 1*Види 1*Ѓердан 1*Џеб Синџир 1*Ѓердан Синџир 1*Подарок Кутија
ПЛАЌАЊЕ 1. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ние ќе го испрати во рок од 2-3 дневна (работни дена, не празник сезони) по уплатата се потврди со Aliexpress.

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
YISUYA203
Dial Дијаметар:
0.048 m
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Функција:
Dotor Кои Подарок Сет Види Џеб
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти