.

.

New
promotiom мода Бронза Шупливи Орел Кварц Џеб Види Pendant Ѓердан За Мажи Дама Жените Ден Подарок

promotiom мода Бронза Шупливи Орел Кварц Џеб Види Pendant Ѓердан За Мажи Дама Жените Ден Подарок

DEN 153.12

Стока
Достапно.

Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : За 1.0 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 80 cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Детали

боја:
бронза
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
48inch
Состојба:
Нова без ознаки
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти