.

.

New
Моден Часовници Ретро Гроздобер Бронза Кварц Топката Стакло Часовник Види Џеб Ѓердан Синџир Steampunk трговија на големо унисекс подарок види

Моден Часовници Ретро Гроздобер Бронза Кварц Топката Стакло Часовник Види Џеб Ѓердан Синџир Steampunk трговија на големо унисекс

DEN 153.12

Стока
Достапно.

Карактеристики на производот : Античкиот Модел Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : Околу 2,5 см Дебелина : Околу 2,5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 80 cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Случај Обликот:
Круг
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Дијаметар:
25inch
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти