.

.

New
Водолија Дванаесет Констелација Дизајн Џеб Види Половина Ловец Бронза Мажи Жени Антички Фоб Час Pendant Со Ѓердан Синџир

Водолија Дванаесет Констелација Дизајн Џеб Види Половина Ловец Бронза Мажи Жени Антички Фоб Час Pendant Со Ѓердан Синџир

DEN 157.00
DEN 235.20

Стока
Достапно.


ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро.8 cm
Дебелина : Прибл. Со Почит. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети и услуга ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Руски купувачот ATTENETION : ве Молиме оставете ни го вашето име и презиме за Русија политика. Кога ќе примите вашата цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Превозот со Редовно превозот во 35-45 работни дена (Бразил обично треба 50-70 дена). Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. 80 см
Тежина : Околу. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас, ние ќе ја преземе одговорноста да го реши секој проблем. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи.
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир
ПЛАЌАЊЕ
1. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
P1093
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Свеж

Избор на клиенти