.

.

New
Година Нови Пристигнување Сребро Се Отвори Лице Броеви За Бирање Скелет Џеб Види Механичка Рака Правец На Фоб Часовник Relogio Де Bolso

Година Нови Пристигнување Сребро Се Отвори Лице Броеви За Бирање Скелет Џеб Види Механичка Рака Правец На Фоб Часовник Relogio

DEN 636.00
DEN 669.60

Стока
Достапно.


џеб часовници за мажите, адвокатско џеб часовници,антички џеб часовници, фоб види, џеб часовници за продажба, гроздобер часовници за продажба, часовници за мажи на продажба, џеб види синџир,врежани џеб види, механички џеб види, рачен часовник, дами часовници, модерен џеб види, најдобрите часовници, најдобри mens часовници, жените часовници, рачни часовници за жени, кул часовници, дами дизајнер часовници, собирање џеб часовници, уникатни часовници, стилски часовници, pocketwatch Карактеристики на Производот : Транспарентна Скелет Отворен Лице Дизајн Движење : Рака Ликвидација Механички Дијаметар : За 5.0 cm Дебелина : За 1.6 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Детали

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Функција:
Сребро Се Отвори Лице Види Џеб
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
P2101C
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Дијаметар:
0.050 m
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Механичка Рака Правец
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти