.

.

New
нова мода механички џеб види гроздобер ретро антички бронза мажите фоб часовници дедо подарок steampunk час синџир добра

нова мода механички џеб види гроздобер ретро антички бронза мажите фоб часовници дедо подарок steampunk час синџир добра

DEN 590.00
DEN 621.12

Стока
Достапно.


нова мода добар квалитет гроздобер ретро антички бронза мажите дедо подарок steampunk механички џеб види час со синџир
случај материјал
легура
случај дијаметар
4.5 cm
Случај дебелина
1.3 см
синџир должина
35cm
нето тежина
70g

Детали

Бренд Име:
SHUHANG
Движење:
Механичка Рака Правец
Пол:
Мажи
Стил:
Античкиот
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
W00324
Функција:
Стакло
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
0.045 m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
4.5 cm
Случај Дебелина:
1.3 СМ
Синџир должина:
35cm
Нето тежина:
70g
Нови:
стакло види џеб
вид:
краток синџир фоб види
Стил:
Античкиот
Движење:
Механички
боја:
бронза
Свеж

Избор на клиенти