.

.

New
трговија на големо сребро џеб види дама девојка жена браун париз, ајфеловата кула подарок кварц гроздобер облека мода обичните antibrittle

трговија на големо сребро џеб види дама девојка жена браун париз, ајфеловата кула подарок кварц гроздобер облека мода обичните

DEN 1437.00
DEN 1512.00

Стока
Достапно.


сребро дама девојка жена кафеава боја париз, ајфеловата кула џеб види подарок кварц гроздобер облека мода обичните час
случај материјал
легура
случај дијаметар
2.8 cm
Случај дебелина
0.9 cm
синџир должина
80см
нето тежина
24g

Детали

Бренд Име:
SHUHANG
Движење:
Кварц
Пол:
Жените
Стил:
Се облекуваат
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
W00298
Функција:
Кула
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Dial Дијаметар:
0.028 m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Функција:
Стационарни
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Легура
случај дијаметар:
2.8 cm
Случај Дебелина:
0.9 cm
Синџир должина:
80см
Нето тежина:
24g
Нови:
Ајфеловата Кула види џеб
вид:
слика
Стил:
моден види
Движење:
Кварц
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти