.

.

New
500pcs ЕАС Систем ABS Бела Боја Мобилен Телефон Продавница Безбедна Екранот Анти Кражба StopLock

500pcs ЕАС Систем ABS Бела Боја Мобилен Телефон Продавница Безбедна Екранот Анти Кражба StopLock

DEN 19808.00
DEN 21072.00

Стока
Достапно.

Pls имајте предвид дека . првиот старт е скапо.било прашање за производот и цел, контактирајте со нас (24 / 7 интернет) голема количина ,голем попуст . За превозот цена. цената ќе се евтини многу. Pls се пополни во vaild превозот адреса. Решенија за да се обезбеди и одржи вашата визуелна малопродажба. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . Едноставен за инсталација, работа и одржување Употреба со магнетни detacher за ослободување на стока надвор од кука за продажба Држи вашиот прикажува до визуелна стока стандарди – стока е на куки наместо на подот во потрага хаос
Пакување : 500 компјутери stoplock + 5 компјутери за скролување. Стока е прикажан за клиенти, но бара овластен персонал за да пристапите до неа од кука.Почитувани купувачи : 1 . * W e ќе се изјасни perfert цена се обидуваат да advoid царина, а ќе бидат apprecite вашата помош ако пратката се проблеми при царинење * Г-дин Марфи Лу 2018-01-01
500pcs ЕАС Систем ABS Бела Боја Мобилен Телефон Продавница Безбедна Екранот Анти Кражба Stop Lock
Stop Lok е совршена комбинација на безбедност и отворен трговски бидејќи трговците на мало да одлучи износот на стока, корисниците може да пристапите.pls контактирајте со нас за да ја прилагодите цена . Карактеристики Одговара за безбедност кука ознаки на постојните куки. Бидејќи повеќето од објектите во внатрешноста на батеријата & магнет .

Детали

Број На Модел На:
SL-06
Бренд Име:
CHANGJIAN
боја:
Бела
Големината На Порите :
6 mm
Големина:
54*20*24mm
Работа со :
магнетното копче
Погоден за:
сите не-безбедна кука
Име на производ:
Мобилен Телефон Продавница Безбедна Екранот Анти Кражба StopLock
Пакување:
500 компјутери stoplock + 5 компјутери копче
Превозот начин:
DHL ВОЗДУХ
Свеж

Избор на клиенти