.

.

New
2018 Автомобил Детектор Dashcam Eunavi Паркинг Обратен Копија Аларм Систем за Безбедност Огледало Dvr+rearview Камера+4 Сензори Автоматски

2018 Автомобил Детектор Dashcam Eunavi Паркинг Обратен Копија Аларм Систем за Безбедност Огледало Dvr+rearview Камера+4 Сензори

DEN 2964.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


НАШАТА УСЛУГА :
① Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно време, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
② Ве Молиме да ни даде шанса да ви послужи, не отвори спор , Спор е управувани од страна на платформа, платформата не е професионална, таа не може да ги реши вашите основни проблеми, верувајте ни, кога ќе имаш проблеми, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро, имаме професионален тим да го реши проблемот за вас .
③ На fter-продажба гаранција :
NO 1 : 1 година гарантен рок
НЕМА 2 : Примено 2 години може да биде продолжена гаранција (платени опционално)
1 Automatically работа, кога обратен 2 Кога обратен задната камера се работи за видео паркинг сензор , покажуваат obstable слика. Кога патувате . задната камера се работи за DVR 3 Погодна за сите DVR кои со LCD дисплеј 4 Приказ на далечина , насока и слика на пречки на екранот 5 Аларм со четири-чекор Bibi звук или човечки глас аларм . 6 Камерата, да споделувате со DVR задната камера 7 Откривање на далечина е 0-2 M Волумен : 65 DB што во кутија? DVR*1 Паркинг сензор*4 главни кутија*1 rear view camera*1

Детали

Sd Мемориска Картичка:
Никој
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Специјални Функции:
Водоотпорен,Led Дисплеј,Циклус На Снимањето,Визија Ноќ,Време И Датум Екран,Анти-Вибрации,Со Rearview Огледало
OSD Language:
Португалски,Јапонски,Корејски,Италијански,Еврејски,Руски,Француски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Англиски
Видео Формат:
MPEG-4,AVI
Број На Леќи:
2
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 6
Пиксели:
300Mega
Макс Надворешна Меморија:
32g
Батеријата:
Вграден-во
Камерата Резолуција:
640x480
Екранот Размер:
4
Рамки Во Секунда:
120
Бренд Име:
Eunavi
Чипсет Производител:
Lingtong
Големина На Дисплеј:
4.3 Инчи
Свеж

Избор на клиенти