.

.

New
BigBigRoad За infiniti q50 qx50 qx70 g35 g37 g25 ex35 jx35 fx35 Автомобил wifi мини DVR Видео Рекордер Цртичка Cam Црна Кутија скриени тип

BigBigRoad За infiniti q50 qx50 qx70 g35 g37 g25 ex35 jx35 fx35 Автомобил wifi мини DVR Видео Рекордер Цртичка Cam Црна Кутија

DEN 3433.00
DEN 3814.56

Стока
Достапно.

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина. Производ Функција Камера Тип на : слободен Камера,155 степен Ултра-wede Визуелна Агол на Екранот : Withour Сензор : 5 M sont 322 Сензор 1/3 светлосни сензори површина Снимањето на владата : 1080p 1920*1080 30 рамка/sec 720p 1280*720 30 рамка/sec WVGA 848*480 30 рамка/sec VGA 640*480 30 рамка/sec Видео сегментација на време : 3 минути/5 минута/10 минута, Снимањето Формат : Retroloop Снимање на Слика : JPG формат на датотека максимална излезна пиксели : 120 Мега Пиксели(4032*3024) Фотографија на Владата : Smega пиксели Y/M/D/H/M : Поддршка Аудио : Микрофон и звучник(ACC)опремени Memorizer : ТФ-картичка suppport 32 GB макс Батерија : Без Јазик : Кинески на англиски јазик G-сензор : Поддршка кога автомобилот судир итни зачувување notto бидат избришани Микрофон : Поддршка на глас снимање Ноќ Rec Режим : Поддршка може да се види lincese плоча & Улица Nampelate во текот на ноќта! Анти-се тресат : Поддршка 24 часа-vechicle следење : Поддршка Циклус снимање : Поддршка 1. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Следат подолу настава за да им овозможат ќе видиме со Wellscar Стан.
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашата цел ID. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Детали

Sd Мемориска Картичка:
Кингстон Class10 8G, Кингстон Class10 16, Нема ТФ-Картичка
Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Интерфејс:
AV Надвор,SD/MMC,WI-FI,Micro SD/ТФ
Специјални Функции:
Агол На Гледање:
170°
Број На Леќи:
1
Видео Формат:
MPEG-4,MOV
Оригиналниот Пакет:
Yes
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Слики Сензор:
Sony CCD
Екранот Размер:
4
Екран На Допир:
No
Траење На Батеријата:
24
Чипсет Производител:
Novatek
Бренд Име:
BigBigRoad
GPS logger:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Пиксели:
1200Mega
Батеријата:
Никој
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Камерата Резолуција:
1920x1080
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Големина На Дисплеј:
Wifi DVR
Свеж

Избор на клиенти