.

.

New
Замена За TOSHIBA SD-2050 ГОДИНА DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица SD2050 Оптички Пикап BlocOptique

Замена За TOSHIBA SD-2050 ГОДИНА DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица SD2050 Оптички Пикап BlocOptique

DEN 1471.68

Стока
Достапно.


Опис :
Сосема нов ласерски собранието Замена За TOSHIBA SD-2050 ГОДИНА CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица SD2050 Оптички Пикап Блок Optique
Квалитет : Нови и оригинални
Погоден за следните единица(s) :
За TOSHIBA SD-2050 ГОДИНА CD DVD Плеер
пакет се вклучени :
1 X Замена За TOSHIBA SD-2050 ГОДИНА CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица SD2050 Оптички Пикап Блок Optique

Детали

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SD-2050 година
Вклучи Екранот:
No
Употреба:
Дома
Свеж

Избор на клиенти