.

.

New
Игра Undertale Мојот Скелет Sans Борбата Објект RCT МИЛОСТ КРАЈОТ Смешно Папирус Скелет Frisk cosplay костим качулка јакна грб

Игра Undertale Мојот Скелет Sans Борбата Објект RCT МИЛОСТ КРАЈОТ Смешно Папирус Скелет Frisk cosplay костим качулка јакна грб

DEN 1535.00
DEN 1967.52

Стока
Достапно.


Игра Undertale Мојот Скелет Sans Борбата Објект RCT МИЛОСТ КРАЈОТ Смешно Папирус Скелет Frisk cosplay костим качулка јакна грб
пакет : еден качулка
Материјал : памук,полиестер
големина : Азија големина XS-XXL

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Никој
Јака:
Копчето До Јака
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
HOLRAN
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Дебелина:
Руно
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Spandex
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти