.

.

New
Есен Зима се Сврти надолу Јака Жените Секојдневен Солидна Дуксери Унисекс Lapel Маскирани Нови Суичери Pullovers се Сврти надолу Јака

Есен Зима се Сврти надолу Јака Жените Секојдневен Солидна Дуксери Унисекс Lapel Маскирани Нови Суичери Pullovers се Сврти

DEN 498.00
DEN 623.04

Стока
Достапно.

2016 Есен Зима се Сврти надолу Јака Жените Секојдневен Солидна Дуксери Унисекс Lapel Маскирани Нови Суичери Pullovers се Сврти надолу Јака

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
360
Ткаенина Тип:
Сомотски
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
s-xxl
Материјал:
Памук,Бамбус Влакна
Свеж

Избор на клиенти