.

.

New
Dragon Ball Z Патент Јакна Дуксери Мажи Жени Pullover Аниме Dragonball Goku Есен пролет Долги ракави Руно качулка sweatshirt

Dragon Ball Z Патент Јакна Дуксери Мажи Жени Pullover Аниме Dragonball Goku Есен пролет Долги ракави Руно качулка sweatshirt

DEN 712.00
DEN 949.92

Стока
Достапно.


добредојдовте во мојата продавница
ви посакувам среќни секојдневниот
Ве молиме имајте во предвид : ве Молиме прочитајте ги внимателно, тоа е многу важно за вас, ви благодариме на Русија пријатели, ве молиме бидете сигурни да го користите три зборови е целосно име и презиме, Во вашата земја не е целосно име е не може да се добие на стоки. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса е актуелна и точни. Ние само ја потврдуваат адреса на бродот. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 1 : Азија големина е помала од Европска големина, така споредување на рамо и гради, големината е многу важно. 2 : Сите големини се достапни за вашиот референца, 1 ~ 3cm грешка треба да се прифати, 1cm = 0.39 in. 3 : Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме ги споделите со нас, рамената и градите или __kg __см и тежина, ние може да ви помогне да изберете повеќе соодветни облека, но ќе треба да одлучи конечната големина.
големина(cm) рамо биста должина на ракав висина S 40cm 96cm 65cm 62cm 145-160cm М 42cm 102cm 67cm 63cm 160-165cm L 45см 108cm 69cm 64cm 165-170cm XL 48cm 114cm 72cm 65cm 170-175cm XXL 50cm 120cm 75см 66cm 175-180cm

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
HK89
Маскирани:
Yes
Дебелина:
Руно
Монтажни Дел:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Повик
Бренд Име:
SHISHANGDEYEZI
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти