.

.

New
Жените Суичери Еднорог Кралицата црвени Букви Печати Памук Секојдневен Смешно Суичери За Дама Сива Врвот Битник

Жените Суичери Еднорог Кралицата црвени Букви Печати Памук Секојдневен Смешно Суичери За Дама Сива Врвот Битник

DEN 728.00
DEN 1276.80

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Ткаенина Тип:
Сомотски
Тип:
Pullovers
Бренд Име:
SDRawing
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Микрофибер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Тежина:
500g
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Број На Модел На:
ua18.01.586 веи
Стил:
Повик
Свеж

Избор на клиенти