.

.

New
NAMASTE ВО КРЕВЕТ Смешно Печати Писмо 2017 Пролет Зима Sweatshirt Руно Дуксери За Жените Чисто Женски Pullover Спортски Дама

NAMASTE ВО КРЕВЕТ Смешно Печати Писмо 2017 Пролет Зима Sweatshirt Руно Дуксери За Жените Чисто Женски Pullover Спортски Дама

DEN 533.00
DEN 740.16

Стока
Достапно.


ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ
- Име На Производ : Жените Дуксери
- Боја : Црна,Бела,Темно Сина,Гери,Црвена,Розова
Големина : S,M,L,XL,2 XL
- Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носат,Streetwear
Големина На Табелата /Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Материјал:
Памук,Spandex
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Руно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Свеж

Избор на клиенти