.

.

New
Бренд 2018 Качулка Патент Soild Боја Јакна Дуксери Мажите Мода Тренерки Машки Sweatshirt Hoody Mens Цел Турнеја

Бренд 2018 Качулка Патент Soild Боја Јакна Дуксери Мажите Мода Тренерки Машки Sweatshirt Hoody Mens Цел Турнеја

DEN 793.00
DEN 835.20

Стока
Достапно.


Азија Големина Русија Големина на САД/ЕУ Големина Рамо Биста Ракав Висина Тежина cm инчен cm инчен cm инчен cm kg S 41-42 XXS 44 17.32 102 40.16 64 25.20 160-165 50-55 М 42-44 XS 46 18.11 108 42.52 65 25.59 165-170 60-65 L 44-45 S 48 18.90 114 44.88 66 25.98 170-175 65-75 XL 45-47 M 50 19.69 120 47.24 67 26.38 175-180 75-85 XXL 47-49 L 52 20.47 128 50.39 68 26.77 180-185 85-90

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
WSGYJ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
3645
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери
Свеж

Избор на клиенти