.

.

New
YEMUSEED H1007 Писмо за Печатење Sudaderas Mujer Секојдневен Sweatshirt Жените Дуксери Целосна Ракав Женска Дуксери Femme

YEMUSEED H1007 Писмо за Печатење Sudaderas Mujer Секојдневен Sweatshirt Жените Дуксери Целосна Ракав Женска Дуксери Femme

DEN 340.00
DEN 453.60

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
YEMUSEED
Тип:
Pullovers
Број На Модел На:
H1007
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Дуксери, Суичери
Пол:
Жените
боја:
како се покаже
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти