.

.

New
Есен Зима Маскирани Pullovers Жените 3D Pokemon си Одам Печатени Дуксери Суичери Одговара Чисто Женски Tracksuits Outwear

Есен Зима Маскирани Pullovers Жените 3D Pokemon си Одам Печатени Дуксери Суичери Одговара Чисто Женски Tracksuits Outwear

DEN 2101.44

Стока
Достапно.

Ние ќе ја испорача
предмети во 3-7 дена кога ќе се добие целосна наплата време 35-60 дена. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија.Сепак,ако сте незадоволни со производ за било која причина не можете да го вратите во рок од
7 дена за наплата(вклучувајќи го и превозот на трошоците).Ако сте satified со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и
5stars што е важно за нас. Патем, ако не ви се допаѓа Кина
пост воздух mail, или Кина пост воздух пошта не може да се испрати стоката до вашата земја, pls контактирајте со нас, ние ќе
проверете превозот цена на други изразат компанија за вас. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Големина 1.
Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.
Топло Прашува 1.
Ние целосно да се гарантира квалитетот на сите наши производи. Pls се однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Тоа е поевтино, но побавни.За да се квалификува за враќање на парите предмети мора да се врати во оригиналниот
состојба,не се користи,и ги вклучуваат сите оригинален производ тагови и пакување. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тежина:
0.43kg
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
SHWYC1042
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти