.

.

New
DFXD Деца Девојки Sweatshirt Нови Дебели Сомот Pullover Дуксери Есен Зима Деца Памук Soild Долго Блузи За Тинејџери 4-16Years

DFXD Деца Девојки Sweatshirt Нови Дебели Сомот Pullover Дуксери Есен Зима Деца Памук Soild Долго Блузи За Тинејџери 4-16Years

DEN 909.00
DEN 1069.44

Стока
Достапно.


Големина Информации
Големина(cm)
Должина
Sleeve
Предлагам Возраст
110#
57
43.5
4-5 T
120#
61
47
6-7 T
130#
65
50.5
8-9 T
140#
69
54
10-11 T
150#
73
57.5
12-13 T
160#
77
61
14-16 T
Забелешка : Прирачник за мерење, постојат 1-3 см грешка
1cm=0.39 инчен
Големина 110# Одговараат За 4-5 Години
Големина 120# Одговараат За 6-7 Години
Големина 130# Одговараат За 8-9 Години
Големина 140# Одговараат За 10-11 Години
Големина 150# Одговараат За 12-13 Години
Големина 160# Одговараат За 14-16 Години
Слики Покажуваат

Детали

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 15T, 16T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
DFXD
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вратот Pullcord:
без
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Глава Pullcord:
без
Пол:
Бебе Девојки
Сезоната:
Есен,Зима
is_customized:
Yes
Шема:
soild
Материјал:
Памук
sweatshirt деца:
децата sweatshirt
децата sweatshirt:
дуксери за тинејџерки
Свеж

Избор на клиенти