.

.

New
2017 есен топло зима Маскирна Дуксери Жените Долг Ракав Џебови Кавер-Армијата Хип Хоп Streetwear Дуксери Pullover Суичери

2017 есен топло зима Маскирна Дуксери Жените Долг Ракав Џебови Кавер-Армијата Хип Хоп Streetwear Дуксери Pullover Суичери

DEN 778.00
DEN 984.96

Стока
Достапно.

Големина биста половината должина S 110 98 65 M 114 66 102 L 118 106 67 XL 122 110 68

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
xuan cai ru lin
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
6178
Облека Должина:
Долго
Маскирани:
Yes
Тежина:
0.455
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Печати
Свеж

Избор на клиенти