.

.

New
2017 Есенска Јакна Мажите Дуксери Јакна Бренд За Облека, Модни Дуксери Човек Секојдневен Тенок Hoody Sweatshirt Спортски Патент Качулка

2017 Есенска Јакна Мажите Дуксери Јакна Бренд За Облека, Модни Дуксери Човек Секојдневен Тенок Hoody Sweatshirt Спортски Патент

DEN 592.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


• Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух mail или ЕМС.
• Ве молиме овозможи 20-60 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail.
Ако имате било каков проблем на плаќањето, ве молиме да не информирате.
• Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса израз плаќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Ние обезбедуваме политика на враќање.
Повратни информации :
Се надеваме дека за 5 ѕвезди повратни информации многу. Вашето задоволство,нашите извршување!!
.
Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.
• Online следење на располагање.
Превозот Политика :
• Сите налози се постапува во рок од 3 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
Плаќање :
Можете да плаќаат со Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер. Трпение и разбирање се доблести. Ние ќе им даде на VIP членство на добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Материјал:
Лен,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
JUNYQ
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
88888
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Свеж

Избор на клиенти