.

.

New
есен Симпатична крофна се печати pullovers жените дуксери суичери жолта голема големина М-XL sudaderas mujer мода feminino moleton

есен Симпатична крофна се печати pullovers жените дуксери суичери жолта голема големина М-XL sudaderas mujer мода feminino

DEN 553.00
DEN 642.72

Стока
Достапно.


Контактирајте Со Нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени).
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон .
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена. Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!
.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ние сме многу среќни да комуницира со вас. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.3 инчи )
S : биста 98 см, Рамо 44 см, должина 55 см, Ракави 58 cm,
М : биста 100 см, Рамо 45 см , должина 56 см, Ракави 59 см,
L : биста 102 cm, Рамо 46 см, должина од 57 см, Ракави 60 см,
XL : биста 104 см, Рамо 47 см, ength 58 см, Ракави 61 см,
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
WL15101109
Стил:
Повик
Бренд Име:
GRTXIN
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Печати
Тежина:
0.18-0.36kg
Сезона:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Боја Стил:
Контраст Боја
Свеж

Избор на клиенти