.

.

New
Аниме Сребро Душата Cosplay Костими Дуксери Gintama Sakata Gintoki Маскирани Палта Унисекс Секојдневен Sweatshirt Јакни Големина S-XXL

Аниме Сребро Душата Cosplay Костими Дуксери Gintama Sakata Gintoki Маскирани Палта Унисекс Секојдневен Sweatshirt Јакни Големина

DEN 907.20

Стока
Достапно.


Аниме Сребро Душата Cosplay Костими Дуксери Gintama Sakata Gintoki Маскирани Палта Унисекс Секојдневен Sweatshirt Јакни Големина S-XXL
Име : Gintama Качулка
Боја(Логото) : Бела
Големина : S,M,L,XL,XXL
Материјал : Памук
Одговара Сезона : Пролет,Autum,Зима
Печатење : Ние upgrated нашите печатење од вода print за да ги гумени печати. Водата се печати лого е лесно да се мијат надвор,додека гумени печати нема да исчезнат.
Детали : Сите големина подолу се достапни
Големината На Табелата За Мажи/Жени :

Детали

Големина:
S, M
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
COSMORE
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
Gintama
Име:
Gintama
Боја(Логото):
Бела
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Ткаенина Тип:
Плетени
Стил:
Новина
Свеж

Избор на клиенти