.

.

New
5m Долго 5Pcs/Многу Жица Елка Украси Ѕвезда Ратан Трска Божиќ Декорација Подарок Мулти-боја Лента Фестивал Партија

5m Долго 5Pcs/Многу Жица Елка Украси Ѕвезда Ратан Трска Божиќ Декорација Подарок Мулти-боја Лента Фестивал Партија

DEN 705.00
DEN 757.44

Стока
Достапно.


Жица Елка Украси Ѕвезда Ратан Трска Божиќ Декорација Подарок Мулти-боја Лента Фестивал Партија
Спецификација :
1.Материјал : ПВЦ
2. Димензии : Должина : Околу 5 метри / ft 16.40
3. Боја : Злато, сина, сребрена, црвена, зелена.
Пакет Се Вклучени :
5pcs * Мулти-боја Лента

Детали

Број На Модел На:
XMas91
300cm> спецификација:
300CM>>300CM
Име на производ:
Божиќ Декорација Материјали
Свеж

Избор на клиенти