.

.

New
8pcs/set Божиќ Оркестарот Снешко Кујна Сребрениот Knifes Предници Садови Носителот Џеб Божиќ Декорација Материјали

8pcs/set Божиќ Оркестарот Снешко Кујна Сребрениот Knifes Предници Садови Носителот Џеб Божиќ Декорација Материјали

DEN 348.00
DEN 369.60

Стока
Достапно.

8pcs/set Божиќ Оркестарот Снешко Кујна Сребрениот Knifes Предници Садови Носителот Џеб Божиќ Декорација Материјали
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Големина : 12 * 9cm ( ве Молиме allowe 1-2cm разликата се должи на рачно мерење )
Материјал : Крпа
Пакет Се Вклучени :
8 компјутери * снежен човек Џебови

Детали

Број На Модел На:
XMas57
боја:
како на слика
Тежина:
120g
Име на производ:
Снешко Џебови
Големина:
12*9cm
Свеж

Избор на клиенти