.

.

New
Новиот модел на 3D модел за cnc или 3D принтери во STL формат на датотека Жорж

Новиот модел на 3D модел за cnc или 3D принтери во STL формат на датотека Жорж

DEN 127.00
DEN 198.72

Стока
Достапно.


Новиот модел на 3 D модел за cnc или 3 D принтери во STL формат на датотека Жорж

Детали

CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
3DFP1
Бренд Име:
RMILLgoc
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти