.

.

New
Бесплатни Даноци во Русија, Украина, 3 Оска 110V/220V CNC фреза Со 300W Вретено PCB Машина за Дупчење Дрво

Бесплатни Даноци во Русија, Украина, 3 Оска 110V/220V CNC фреза Со 300W Вретено PCB Машина за Дупчење Дрво

DEN 14724.00
DEN 15498.24

Стока
Достапно.

03 mm
Комуникациска интерфејс :
Паралелниот порт
Системски побарувања
Победи-XP оперативен систем
Софтвер Compatability :
Mach3/Emc2/Kcam, (Type3,Wentai, Art CAM, coppercam)
Команда код :
G code/.
Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.
НЕ знак на товар на сметка, освен ако штетата е забележано на товар на сметка. Ние ќе работи со клиенти да го реши секој проблем. работни мозочен удар
XYZ=200*300*80mm
Прифатливи материјални дебелина :
≤80mm
Железнички тип :
12 мм оптички оска, 10 мм трапезоидна завртка
Вретено мотор :
300 W DC вретено , 0-10000r/мин
Collet тип :
ER11,1/8"(3.
Ако објектот е неисправен откако ќе го потпише и да го отворите пакет, ве молиме да не известите во рок од 48hours со слики на неисправни објект.Клиентот има опција за одбивање на пратката во времето на испорака. Вклучувајќи данок & царинење услуга ; Нема лимит на тежина; треба околу 25-30 дена.
Тоа може да ви помогне да интуитивно да научат CNC знаење.
Плаќање :
Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress веб-сајт, 100% безбедно плаќање на тука.)
Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа.
Сите се враќа да се испраќаат назад кон компанијата магацин во ОРИГИНАЛНА АМБАЛАЖА . Ако постои било очигледно freigh штета.
ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.Бесплатни Даноци во Русија, Украина, 3 Оска 110 V/220 V CNC фреза Со 300 W Вретено PCB Машина за Дупчење Дрво
Русија и Украина Купувачите Информации :
Ние можеме да брод на машина со посебни превозот линија.

Детали

боја:
110V, 220V
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
DIY CNC Машина 3 оска
CNC или Не:
CNC
Машина Димензии:
450X350X400mm
Прифатливи материјални дебелина:
≤80mm
вретено мотор:
300W DC вретено , 0-10000r/мин
Collet тип:
ER11,1/8(3.175 mm) Collet
Stepper моторот и возите:
42HS48
Комуникациски Интерфејс:
паралелниот порт
Системски побарувања:
Победи-XP оперативен систем
Свеж

Избор на клиенти