.

.

New
4KW плоштадот ER20 AC380V воздух за ладење вретено

4KW плоштадот ER20 AC380V воздух за ладење вретено

DEN 14304.00

Стока
Достапно.


Ако се воведе вашите пријатели на нашата продавница, тој може да се добие попуст.
Царинење Вредност
Јас може да го прогласам за ниска стоки вредност, но вашата земја царинската има право да ја проценат вистинската вредност
и да одлучите колку данокот треба да се плати.
Сите предмети се добро спакувани пред испраќа до купувачот.005 мм Дијаметар(mm) : 88 Имајќи Тип : 4 лого,P4 одделение ,Аголна контакт лежишта, 2 X7005 C P4 DT и 2 X7003 C P4 Collet : ER20 Клип Knifediameter : 3.
Добредојдовте во мојата продавница!
Јас сум хобисти за cnc машина,и тоа ми е чест да комуницираат со cnc делови
demander.
Секој производ вратен затоа што на купувачот не плаќаат за даноци и должност, не наплата од нас.4 KW плоштадот ER20 AC380 V воздух за ладење вретено ве Молиме љубезно ве молиме имајте во пакетот вклучува 1*4 KW AC380 V ER20 воздух за ладење вретено 3*ER20 collets Параметар на вретено : Материјал : не ' Рѓосувачки челик јакна, бакар серпентина.
Повратни информации :
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации за нашата продавница.
Сите стоки ќе бидат испратени од Кина. Изберете количина
3.
Наплата :
Ако не се добие погрешен производ,целосна наплата за вас.
Плаќање :
1.
Купувачи носат доход и должност ако ги има.
Спорот :
Ве молиме да не испраќате спор, без било каква комуникација со нас, спорот не е добро за двете, тоа не е најдобар начин да се решат проблемите.

Детали

Број На Модел На:
4kw
Бренд Име:
MOVIMIENTO
Свеж

Избор на клиенти