.

.

New
Висок Квалитет на 18 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Кожа Занает Удар Алатки за Полнење Крои Резба Работи за Шиење Седло Groover T45

Висок Квалитет на 18 КОМПЈУТЕРИ СЕТ Кожа Занает Удар Алатки за Полнење Крои Резба Работи за Шиење Седло Groover T45

DEN 1797.00
DEN 1996.32

Стока
Достапно.

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн. На тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.5 mm/4mm 1pcs Прилагодливи Работ Creaser до 1,5 см 1 Set Кожа Крои Дијамант Длето 4mm 1,2,4,6 Prong 1pcs Skiving Алатка со 5pcs Замена Ножеви 1pcs Нерѓосувачки Работ Beveler 1mm 1pcs Нерѓосувачки Работ Beveler 2mm 1pcs Дрво се справи со Awl Добро за основните печат поставување,Полнење за почетник, одлична за персонализирање на вашата кожа проекти.

Детали

Број На Модел На:
WA134
Свеж

Избор на клиенти