.

.

New
Прашина маска за cnc машина,прашина доказ

Прашина маска за cnc машина,прашина доказ

DEN 1248.00

Стока
Достапно.

Прашина маска за cnc машина,прашина доказ Параметар : ВИСИНА 185 MM ШИРИНА 15 MM ДОЛЖИНА 1500 MM
Превозот :
Ако бесплатен превозот,јас ќе го избере најдобриот , брзо ,безбедно логистичка за вас, во различни земји, различни логистика.
По продажба :
Секое барање или не знаат како да ги користат, ве молиме контактирајте ме наскоро,
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако стоката се врати затоа што на купувачот одбие да плати за тоа, купувачот
Не може да се добие било каква наплата од продавачот.
Украина клиенти :
Ако бесплатен превозот,поголемиот дел од стоката ќе бидат испратени од страна на 139express,www. Ако ви се допаѓа објект или тоа е корисно за вас, ве молиме оставете позитивни повратни информации на нашата online продавница, што е многу важно за нас.
Наплата :
Ако можете да добиете на стоки не е она што го наредил, ЦЕЛОСНА исплата наплата.
Русија клиенти :
Ве молиме да ми кажете вашето име и презиме,име,презиме. Ве молиме да не испраќате спор
Пред да комуницира со нас, тоа не е добар начин да се решат проблемите.com ИЛИ Кина пост. Ако е можно, ве молиме препорачувам нашата продавница до вашите пријатели,вашите пријатели ќе добие попуст ако тој или таа ќе се купи.
Данок и должност :
Ако купувачот царинската бара даночни и должност, купувачот треба да ги сноси сите.
Сметка :
Ако е потребно,јас ќе го испратам до вашиот e-mail,па ве молиме да ми кажете на вашата e-mail адреса.

Детали

Бренд Име:
NASHGITR
Број На Модел На:
185mm
Свеж

Избор на клиенти