.

.

New
DAKONG Трикотаж Машина се Користи Кружни Машина 3.75X6TX96Teeth

DAKONG Трикотаж Машина се Користи Кружни Машина 3.75X6TX96Teeth

DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата/размена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот на трошоците направени за вас.DAKONG Трикотаж Машина се Користи Кружни Машина 3. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.75 X6 TX96 Teeth Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Број На Модел На:
Кружни Машина 3.75X6TX96Teeth
Свеж

Избор на клиенти