.

.

New
470*630mm Панел Ласерско Гравирање Машина за Сечење Саќе Платформа Ткаенина Shenhui 460 4060 Платформа Саќе Ласерски Табела

470*630mm Панел Ласерско Гравирање Машина за Сечење Саќе Платформа Ткаенина Shenhui 460 4060 Платформа Саќе Ласерски Табела

DEN 1670.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Ние ја благослови вашиот бизнис.470*630mm Панел Ласерско Гравирање Машина за Сечење Саќе Платформа Ткаенина Shenhui 460 4060 Платформа Саќе Ласерски Табела Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечење Материјал : Алуминиум(рамка) и поцинкуван челик(тело) Дијаметар на табела дупка : 8-10мм Димензија : 470mm x 630mm x 22mm +/-2mm (со рамка) 426mm x 586mm x 22mm +/-2mm (без Алуминиумска рамка) Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Детали

Број На Модел На:
co2 саќе
Бренд Име:
CNCCheap
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Дијаметар на Дупка:
8-10мм
Материјал:
Алуминиум легура работ
Дебелина:
22mm
Примена:
Се користи за Ласерски Машини
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
1pc
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти