.

.

New
3020 Саќе Работа Кревет Табела CO2 40W 50W 60W Цевка Ласерски Гума Гравирање Машина за Сечење 300x200mm

3020 Саќе Работа Кревет Табела CO2 40W 50W 60W Цевка Ласерски Гума Гравирање Машина за Сечење 300x200mm

DEN 835.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.

Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Сите пакети се придружени со Следење на број. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ви благодариме за Вашата Поддршка. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени.3020 Саќе Работа Кревет Табела CO2 40 W 50 W 60 W Цевка Ласерски Гума Гравирање Машина за Сечење 300x200mm Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечење Материјал : Алуминиум(рамка) и поцинкуван челик(тело) Дијаметар на табела дупка : 8-10мм Димензија : 300мм x 200mm x 22mm +/-2mm (со рамка) 256mm x 156mm x 22mm +/-2mm (без Алуминиумска рамка) Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас.

Детали

Број На Модел На:
co2 саќе
Бренд Име:
CNCCheap
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Дијаметар на Дупка:
8-10мм
Материјал:
Алуминиум легура работ
Дебелина:
22mm
Примена:
Се користи за Ласерски Машини
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
1pc
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти