.

.

New
Мини DIY Дрво Струг Машина Полирач Табела полирање Сечење 220V/110V монистра машина Микро Струг Машини Машина 8000r/мин

Мини DIY Дрво Струг Машина Полирач Табела полирање Сечење 220V/110V монистра машина Микро Струг Машини Машина 8000r/мин

DEN 2736.00

Стока
Достапно.


Мултифункционален Микро Струг Машини За Машинско Полирање Мали Монистра Домаќинство
DIY Дрво Струг 220v/110 V 50/60 HZ 350 W 8000r/Мин
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Напомена : за оваа стока ,имаме 110 V /220 V ,кога ќе се направи нарачката , ве молиме да ни оставите порака, која напон дали сакате , ако не ,ќе испрати 220 V стандардно ,ви благодариме !
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : Минијатурни струг
Номинална напон : 220v / 110 V (110v треба да се прилагоди 2-3 дена)
Номинална моќност : 350 W
Номинална фрекфенција : 50 / 60 HZ
Чак дијаметар : 0.6 / 6.5 mm
Номинална брзина : 8000r / мин
Големина : 35 * 9.5 * 9cm
Тежина : 3.0 KG

Детали

Напон:
110V, 220V
Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FC1099
Број На Производ:
FC1099
Име:
Минијатурни струг
Номинална Напон:
220v / 110V (110v треба да се прилагоди 2-3 дена)
Номинална моќност:
350W
Номинална Фреквенција:
50/60Hz
чак дијаметар:
0.6 / 6.5 mm
номинална брзина:
8000r / мин
Големина:
35 * 9.5 * 9cm
Тежина:
3.0KG
Свеж

Избор на клиенти