.

.

New
CO2 Ласерот Гума Печат Гравирање Машина K40 Ласерски Глава Интегративни Планината Огледало 20mm 18mm Леќа Фокус

CO2 Ласерот Гума Печат Гравирање Машина K40 Ласерски Глава Интегративни Планината Огледало 20mm 18mm Леќа Фокус

DEN 1401.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија.
Имаме одличен тим за поддршка на услуга на клиентите, за да одговориме на вашите било какви прашања и да ви помогне да го решите проблемот,па затоа НЕ двоумете се контактирајте со нас!
Во потрага по агенти целиот свет, ние ќе ви обезбеди Најдобра Понуда.8 mm Пакетот вклучува : 1 компјутер Ласерски Глава (ВИСОК КВАЛИТЕТ на АЛУМИНИУМ со воздух им помогне на млазницата) на гласачките места : На листата е без огледало, Леќа и Одредување на Плоча Испорака : да се САД, Русија од страна на E-Пакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број. Огледало со Дијаметар : 20mm Леќа Дијаметар : 18mm Фокусна Должина на Објективот : 50. Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување. Ние може да се надополни на превозот на DHL/Федекс/EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот. Направен од алуминиум Интегративни тела планината со воздух им помогне на млазницата. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена Во случај дека враќањето е барање, Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од 60 дена по купувачот добива тоа.

Детали

Бренд Име:
NCSign
Број На Модел На:
За Закуп На Главата
is_customized:
Yes
Огледало Носителот Дијаметар:
20mm
Леќа Носителот Дијаметар:
18mm
Фокусна Должина:
50.8 mm
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
се користи за ласерски инструменти
Состојба:
Бренд Нови
Потекло:
произведено во Кина
Свеж

Избор на клиенти