.

.

New
130w co2 laser цевка добра стабилност max моќ 140w co2 laser цевка за сечење машини ZuRong

130w co2 laser цевка добра стабилност max моќ 140w co2 laser цевка за сечење машини ZuRong

DEN 18240.00

Стока
Достапно.

За било какви прашања треба преговараат, продавачот ќе го направи порака на aliexpress или да пратите порака од страна на мобилен.
Нашата компанија е модерна претпријатието во комбинација со истражување ,производство и продажба на CO2 Laser Цевка, ласер машина случај,
CO2 Ласерот Гравирање и Машина за Сечење, влакна означување машина и влакна машина за сечење. Кој е најстариот начин за продавачот и купувачот. други компанијата CO2 laser цевка само може да надвор од нас. Ако некој се скрши на патот, продавачот ќе испрати нова цевка со слободни, купувачот не треба плаќаат повеќе. Со цел да се долг живот употреба , тековната треба да се контролира под 26m A и максимум оперативни тековната не треба да надминува 30m A . Како што 60 W ласерски цевка е 1200mm или 1250mm, 80 W должина е обично 1600mm. Заеднички модели се : 40w, 60 W, 70 W ,80 W, 100 W, 130 W, 150 W ,160 W ,170 W 2. По стоки испорака на дестинација, данокот на дестинација ќе се плати од страна на купувачот 2.КУПУВАЧОТ ЛИТЕРАТУРА : 1. Еден од нашите основни предности е По-Услуги, ние посветена дека нашите јас zr CO2 laser цевка 150w имаат 6 месеци гаранција за вас.Значајни Сечење Брзина
Јас zr CO2 laser цевка со подрумот мембрана зрак, квалитет на дизајн, да се подобри квалитетот на производот, истата сила како во споредба со другите производи на пазарот, со SPT CO2 laser цевка
сечење брзина очигледно повисока од други CO2 laser цевка.
Нашата компанија е еден од најголемите производители на мали и средни ласерски опрема, неодамна компанијата ја поседува повеќе од 15 инженери, повеќе од 50 операции. Мала Тежина
Да, во споредба јас zr CO2 laser цевка со истиот и други општи Co2 laser цевка, Нашето јас zr Е CO2 laser цевка тежина се полесни од другите". како : подмладување на кожата, кожата resurfacing,
акни sacar,хирургија лузна отстранување
навремено отстранување на кожата, whitenning
кафени дамки ,флеки отстранување
на кожата, бојата третман.

Детали

Број На Модел На:
ZR050
Бренд Име:
ZR
Место на Потекло:
Кина,Шангај
Материјал:
оптичко стакло
Должина:
1650MM
Дијаметар:
80mm
Животен век:
10000hours
Катализатор:
Yes
Гаранција:
шест месеци
Номинална моќност:
130-140W
Функција:
Ласерско Сечење и Гравирање
Свеж

Избор на клиенти