.

.

New
CO2 Ласерот Цевка 40W 50W CO2 Laser Цевка за ласерски машина за сечење Слободни Инспекција Премиум ZuRong

CO2 Ласерот Цевка 40W 50W CO2 Laser Цевка за ласерски машина за сечење Слободни Инспекција Премиум ZuRong

DEN 4320.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да се направи целосна детали на контакт информации, кога ќе се направи нарачка онлајн, содржат детали адреса и телефонски број. За било какви прашања треба преговараат, продавачот ќе го направи порака на aliexpress или да пратите порака од страна на мобилен. Заеднички модели се : 40w, 60 W, 70 W ,80 W, 100 W, 130 W, 150 W ,160 W ,170 W 2. Единствен Облик Дизајн
Јас zr CO2 laser цевка мора Неговата уникатна структура, не само одржување на изгледот на CO2 laser цевка убавина, но, исто така, прави flexural капацитет на цевка тело варијанта множат, така што CO2 laser цевка работа стабилност во голема мера се подобри. Со цел да се долг живот употреба , тековната треба да се контролира под 26m A и максимум оперативни тековната не треба да надминува 30m A .
Добредојдовте да се консултираат и да ги купите, ве молиме контактирајте со нас !!!
. Две фабрики во комбинација во 2016 година и се најде јас zr Ласерски Група.Значајни Сечење Брзина
Јас zr CO2 laser цевка со подрумот мембрана зрак, квалитет на дизајн, да се подобри квалитетот на производот, истата сила како во споредба со другите производи на пазарот, со SPT CO2 laser цевка
сечење брзина очигледно повисока од други CO2 laser цевка.па ние секогаш се надеваат да им обезбедиме на нашите најдобри услуги за сите на нашите купувачи.
Нашата компанија е модерна претпријатието во комбинација со истражување ,производство и продажба на CO2 Laser Цевка, ласер машина случај,
CO2 Ласерот Гравирање и Машина за Сечење, влакна означување машина и влакна машина за сечење. Еден од нашите основни предности е По-Услуги, ние посветена дека нашите јас zr CO2 laser цевка 150w имаат 6 месеци гаранција за вас. Општи големина CO2 Laser цевка Должина, Дијаметар Моќност 700 мм 50mm 40w 1250mm 55мм 60-70w 1250mm 80mm 80-90w 1450mm 80mm 100-110w 1650mm 80mm 130-135w 1600mm 60mm 110w 1850mm 80mm 150-155w 2000mm 80mm 160-170w Прилагодена Големина Прилагоди на Големината на одредена W Карактеристики :
1.

Детали

Број На Модел На:
ZR026
Бренд Име:
ZR
Место на Потекло:
Кина,Шангај
Материјал:
оптичко стакло
Должина:
700MM
Дијаметар:
50mm
Животен век:
10000hours
Катализатор:
Yes
Гаранција:
шест месеци
Номинална моќност:
40-50W
Функција:
Ласерско Сечење и Гравирање
Свеж

Избор на клиенти